KATEGORİLER
Sepetim
Değerli ziyaretçimiz, web sayfamızda kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İnternet sitemizi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Mutfak Halı Örtüsü

Mutfak Halı Örtüsü

Yürük  Halı Örtüleri

Yürük  Halı Örtüleri yüzde yüz yerli üretim halı örtüleri ile evinizin yıldızı olmaya aday. Birinci sınıf kalitede kumaşı, eşsiz, ödüllü tasarımları, pratik kullanımı ve uygun fiyat garantisi ile halı örtüsü sektöründe en iyi alışveriş deneyimini Yürük  Halı Örtüleri  sunmaktadır. İster salonunuza ister odanıza ister mutfak halı örtüsü alın, keyifle kullanacağınız ve kullanmaktan bıkmayacağınız halı örtülerinin hepsi Yürük  Halı Örtüleri ile sizlere sunuluyor.

Yürük  Halı Örtüleri welsoft kumaşından üretilmektedir. Farklı kumaşlarla yapılan onlarca testin sonucunda welsoft kumaşının en uygun kumaş olduğu belirlenmiştir. Bunun birinci sebebi welsoft kumaşının yapısı gereği kolay kolay yıpranmaması ve deforme olmamasından kaynaklanır. Bu özelliğinin yanı sıra welsoft kumaşı oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir, kullanım sırasında hoş bir his bırakır. Toz ve kir tutmaz, anti bakteriyel bir kumaş olma özelliğine sahiptir. Astım, bronşit, alerji gibi rahatsızlıklar yaratmaz. Hali hazırda böyle rahatsızlıkları olan kişileri ise rahatsız etmez, aksine halıya nazaran daha rahat etmelerini sağlar. Çünkü halıların yapılarından kaynaklı olarak genelde toz ve kir tutma sorunları vardır. Halı örtüsü ile bu sorunun önüne geçilerek daha hijyenik bir ortam yaratılabilir.

Yürük  Halı Örtüleri  halı örtülerinin renklendirmesi dijital baskı teknolojisi kullanılarak yapılır. Bu teknoloji sayesinde renkler kumaşa iyice işlenir. Yıkamadan veya kullanımdan kaynaklı renk solmaları yaşanmaz. Kimse evinde solmuş bir ürüne yer vermek istemez. Aldıktan iki gün sonra da solan ürünler hem sinirlerinizi bozabilir hem de cebinize zarar verebilir. Yürük halı örtülerinde böyle bir sorun oluşmaz. Yürük halı örtüleri hem kumaşı hem baskısı ile birinci sınıf kaliteye sahip ürünlerdir, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Yürük  Halı Örtüleri halı örtülerinin bir diğer özelliği kullanımlarının çok pratik olmasıdır. Bu pratikliği kenar dikimlerinde bulunan lastiklere borçludur. Bu lastikler halı örtüsünün dört yanını çevreler. Böylece halı örtünüz halınıza sıkıca tutunur, halıda toplanma veya kayma yapmaz. İstendiği zaman halıdan kolaylıkla çıkarılabilir veya halıya kolaylıkla takılabilir. Pratik kullanımı sayesinde Yürük  halı örtüleri size hem zaman kazandıracak hem de kolaylık sağlayacaktır.

Yürük  Halı Örtüleri halı örtülerini temizlemek oldukça kolaydır. Kirlenen halı örtünüzü çamaşır makinesinde 30 derece sıcaklıkta yıkamanız yeterli olacaktır. Halı örtüleri üretilirken insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmaz. Kullanılan malzemelerin hiçbirinde kanserojen herhangi bir madde bulunmaz. Dijital baskıda kullanılan boyalar Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. Halı örtüsünün kumaşından ipliğine, boyasından lastiğine tüm ürünler kontrol testlerinden geçer, onaylanmayan hiçbir ürüne halı örtüsünde yer verilmez. Üretim sırasında kullanılan tüm teknolojiler düzenli aralıklarla bakım ve kontrolden geçerek insan sağlığına zarar verecek bir durum oluşmasına engel olunur.

Mutfak Halı Örtüsü

Halı örtüsü sadece salonda veya oturma odasında kullanılmak zorunda değildir. Birçok kişi artık mutfak halı örtüsü de kullanmaya başlamıştır. Bunun en büyük nedeni Yürük  Halı Örtüleri halı örtüsünün kir ve toz tutmayışıdır.

Yemek yaparken hepimiz hijyene daha fazla önem veriyoruz. Sonuçta yediklerimiz direkt sağlığımızı etkiliyor. Kimse mutfağında çabuk kirlenen, toz biriktiren bir halıya yer vermek istemez. Halı örtüleri bu konuda hayat kurtarıcı bir rol oynar. Toz ve kir tutmayan özelliği ile halı örtüleri mutfağınızda hijyenik bir ortam sağlar. Size de sevdiklerinize gönül rahatlığı ile yemek yapmak düşer. Halı örtünüz kirlendiğinde ise yapmanız gereken çok basittir. Kenar dikimlerinde bulunan lastikler sayesinde halı örtünüzü kolaylıkla halınızdan çıkarabilir, sonrasında çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. 30 derece sıcaklıkta yıkamanız gereken halı örtüleri tertemiz olacak ve tekrar kullanıma hazır hale gelecektir.

Yürük  Halı Örtüleri olarak sizlere yüzlerce çeşit, birbirinden güzel ve şık halı örtüsü modelleri sunuyoruz. Üstelik bu halı örtüsü modellerinden çoğu tasarım ödülü de almıştır. Siz değerli müşterilerimize özel ve özgün tasarımlar sunmak için her gün daha çok çalışıyor ve birbirinden farklı halı örtüsü modelleri ortaya çıkarıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey Yürük  Halı Örtüleri  internet sitesini ziyaret etmek. Sitede bulunan yüzlerce model arasından beğendiğinizi hızlıca sipariş verebilirsiniz. Halınızın boyutuna birebir olacak ölçülerde seçim yapmayı unutmamalısınız. Eğer halınızın boyutuna uygun ölçü listede yok ise özel ölçü seçeneğini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında müşteri temsilcimiz sizi arayarak ölçülerinizi alacak ve size özel halı örtünüzün üretimini başlatacaktır.

Marka: Yürük Halı
 Mutfak Halı Örtüsü  | Renkli Fincanlar ..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Çatal Kaşık Mutfak Halı Örtüsü..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Gülen Kaşıklar Mutfak Halı Örtüsü..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Süper Mutfak Halı Örtüsü..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)