KATEGORİLER
Sepetim
Değerli ziyaretçimiz, web sayfamızda kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İnternet sitemizi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Modern Halı Örtüsü

Modern Halı Örtüsü

Yürük halı örtüleri Modern Halı Örtüsü

Yürük halı örtüleri olarak yüzde yüz yerli üretim yapan ve 5 yılda piyasada en iyi halı örtüsü üreticisi hale gelen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Yüzlerce tasarım ve model arasında geleneksel, klasik, minimal veya modern halı örtüsü olmak üzere birçok halı örtüsü modeli üretimi yapmaktayız. Üstelik birçok halı örtüsü modelimiz tasarım ödülü almıştır.

Neden Halı Örtüsü Kullanmalıyız?

Halı örtüsünün asıl üretim amacı halılarımızı korumaktır. Halılar oldukça pahalı ev tekstili ürünleridir. Halılar yedi gün yirmi dört saat kullanılan ev tekstili ürünleri oldukları için kirlenmeleri de kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Kirlendikleri zaman ise yıkamak oldukça yorucu olabilir. Yorucu olmanın yanı sıra kullanılan su ve deterjan miktarından dolayı hem israf hem masraf ortaya çıkmaktadır. Halı yıkamanın sonucunda oluşacak yorgunluktan ve hatta fiziksel rahatsızlıktan kaçınmak için kişiler genelde halılarınızı yıkamaya gönderirler. Ancak halı yıkatma hizmeti de halınızın boyutuna göre pahalı bir hizmet olabilmektedir. Halı örtüsü halınızın kirlenmesini ve dolayısıyla kirlenmeden kaynaklı oluşabilecek masrafları ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra halı örtülerinin dekorasyon özelliği de bulunmaktadır. Halılar pahalı ürünler oldukları için genelde bir odaya birden fazla modelde halı alternatifi alınmaz. Ancak oda dekorasyonunda değişikliğe gidilmek istenilebilir. Bu durumda halı örtüsü kurtarıcı bir rol üstlenir. Çünkü küçücük bir dokunuş ile halı örtüsünü değiştirerek odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Odanızda geleneksel bir hava yaratmak isterseniz tasarımı daha geleneksel olan bir halı örtüsü ile, klasik bir hava yaratmak isterseniz klasik desenlerle bezenmiş bir halı örtüsü ile odanızı değiştirebilirsiniz. Ancak günümüzde en çok tercih edilen halı örtüsü modeli modern halı örtüsüdür. Modern dokunuşlar ve desenlerle günümüz modasını halı örtüsü ile odanızda kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Halı Örtüsünde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Halı örtüsü alırken dikkat etmemiz gereken birkaç püf nokta vardır. Bu noktalara dikkat edersek eğer uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğimiz kullanışlı bir ev tekstili ürününe sahip olabiliriz.

Halı örtüsü alırken ilk dikkat edilmesi gereken nokta kalitesidir. Halı örtüsünün kalitesini kumaşı ve renklendirmesi belirler. Halı örtülerinin yıpranma durumları olabilir. Bu yıpranmalar uzun süreli kullanımdan kaynaklı olabileceği gibi çok sık yıkamadan kaynaklı da olabilir. Birinci sınıf kalitede kumaştan yapılan halı örtüleri yıpranmalara karşı dayanıklı olur, kolay kolay deforme olmazlar. Böylece uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilirler. Halı örtüsünün renklendirmesi de önemlidir. Hiç kimse aldıktan iki yıkama sonra rengi solan bir ürünü kullanmayı istemez. Bu yüzden halı örtüsünün tasarımları son teknoloji ürünlerle kumaşa geçirilmelidir. Böylece halı çok sık yıkansa da kullanılsa da renginde kayma ve renk solması gibi durumlar oluşmaz. Bu iki durum halı örtüsünün kalitesini ortaya koyar.

Halı örtüsü alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kullanımının kolay olmasıdır. Pratiklik her zaman evde zaman kazandıran ve hayat kurtaran bir durum olmuştur. Halı örtüsü de pratik kullanımlı bir ürün olmalıdır. Halınıza sıkı sıkı tutunmalıdır. Halınızdan çıkan halı örtüleri ayağa takılma

gibi sorunlar ortaya çıkarabilir, bu da insan sağlığını etkileyecek durumlar ortaya çıkarabilir. Veya halı örtüsünü halınızdan kolaylıkla çıkarıp takamıyorsanız bu size ekstra iş çıkarır, zaman kaybettirir. Bu yüzden halı örtünüzün kullanımı pratik olmalı, halınıza rahatça çıkarıp takılmalı ve halınızda toplama yapmamalıdır.

Halı örtüsü alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir diğeri ise anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel ürünler üzerlerinde toz veya kir tutmazlar. Böylece bunlardan kaynaklı oluşabilecek rahatsızlıkların da önüne geçerler. Aynı zamanda ürünün üretimi sırasında insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmamalıdır.

Neden Yürük halı örtüleri Tercih Etmeliyim?

Yürük halı örtüleri welsoft kumaşından üretilirler. Welsoft kumaşı anti bakteriyel, yumuşak yapılı, yıpranmalara dayanıklı, toz ve kir tutmayan bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda Yürük halı örtülerinin renklendirilmeleri dijital baskı teknolojisi ile yapılmaktadır. Böylece renkler kumaşa iyice işlenir, yıkandıkça solmazlar. Bu iki özellik Yürük halı örtüleri birinci sınıf kalitede ürünler haline getirir.

Yürük halı örtüleri  kenar dikimlerinde lastik bulunur. Böylece halı örtünüz halınıza sıkı sıkı tutunur, toplanma yapmaz. İstenildiği zaman kolayca çıkarılıp takılabilir.

Yürük halı örtülerinin üretimi sırasında insan sağlığına zararlı olabilecek, kanserojen hiçbir madde kullanılmaz. Bütün boyalar Sağlık Bakanlığınca onaylıdır.

Marka: Yürük Halı
Adnop - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlık..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Alize - Wellsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Amoeba - Yeni Halı Örtüleri Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor ve çamaşır mak..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Antik Gri - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Antik Kubik - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlık..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Aslıcan- Halı Örtüsü​ Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyo..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
 Peacock - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Aydanes - Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyo..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Beroj - Paris Desenli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla sü..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Beuted -  Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor ve çam..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Binbir - Kelebek Desenli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor  ve  çamaşı..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)