KATEGORİLER
Sepetim
Değerli ziyaretçimiz, web sayfamızda kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İnternet sitemizi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Koridor Modelleri

Koridor Halı Örtüsü Modelleri

Halı Örtüsü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı örtüsü size küçücük bir dokunuş ile odanızın havasını değiştirme imkanı sunan bir ev tekstili üründür. Evimize herhangi bir eşya veya ürün alırken fiyat/performans oranına ve elbette kalitesine dikkat ederiz. Peki bir halı örtüsünün kaliteli olduğu nasıl anlaşılır?

Bir halı örtüsünün kalitesi yapıldığı kumaşın türünden, o kumaşın özelliklerinden ve tasarımının ne kadar kaliteli olduğundan anlaşılır. Yürük halı örtüleri sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunma politikası ile çalışmaktadır. Bu amaçla birçok kumaş türü için birçok kalite kontrol testleri, uygunluk testleri yapmıştır. Yapılan tüm bu testler ve çalışmalarda görülmüştür ki halı örtüsü olmaya en uygun aday welsoft kumaşı olmuştur. Welsoft kumaşı yıpranma ve deforme olmaya karşı yüksek dayanıklılığı olan bir kumaş türüdür. Aynı zamanda bu dayanıklı yapısına rağmen oldukça yumuşak bir dokusu vardır. Welsoft kumaşının bir diğer özelliği ise hava geçirimli olmasıdır. Toz ve kir tutmaz, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir. Astım, alerji, bronşit gibi rahatsızlıklara yol açmaz, kronik olarak bu rahatsızlığı olan kişilere ise olumsuz bir durum oluşturmaz. Welsoft kumaşı evin her köşesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilecek, insan sağlığı dostu bir kumaş türüdür. Bu sebeplerden dolayı Yürük halı örtüleri bütün halı örtüsü modellerini welsoft kumaşından üretmektedir.

Bir halı örtüsünün kalitesini ortaya koyan bir diğer özelliği ise tasarımı nasıl yansıttığıdır. Tasarım isterse dünyanın en iyi, en güzel tasarımı olsun; kumaşa iyi işlenemezse bir anlamı yoktur. İki yıkamada atan boyaları, canlılığını göstermeyen renkleri olan ürünleri hiçbir zaman evimizde kullanmak istemeyiz. Yürük halı örtüleri nin buna da bir çözümü var. Yürük halı örtüleri baskıda birinci derecede kalite elde edebilmek için bütün baskılarını dijital baskı teknolojisi kullanarak yapmaktadır. Dijital baskı teknolojisi sayesinde renkler kumaşa iyice işlenmekte ve canlılıklarını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Üstelik dilediğiniz kadar yıkayabilirsiniz, ürünün renklerinde atma, solma, eskime gibi sorunlar asla ortaya çıkmaz.

Yürük halı örtüleri kullanıcı deneyimine çok önem veren bir firmadır. Bu yüzden ürünlerinin pratik ve kullanımının kolay olmasına dikkat eder. Halı örtüsünün kullanımını en pratikleştiren unsur ise kenar dikimlerinde lastikler bulunmasıdır. Bu lastikler halı örtüsünün dört bir yanını çevrelemektedir. Bu lastikler sayesinde halıya geçirilen halı örtüsü halıyı sıkıca tutar, kullanım sırasında halıdan çıkma veya halının üstünde toplanma gibi sorunlar ortaya koymaz. Halı örtüsü istenildiği zaman halıdan çıkarılıp istenildiği zaman halıya takılabilir. Halıların zahmetli temizleme süreçlerinin aksine halı örtüsünü temizlemek de oldukça basittir. Tek yapmanız gereken halı örtünüzü halınızdan çıkararak çamaşır makinesinde 30 derece sıcaklıkta yıkamaktır. Kuruduktan sonra tertemiz halı örtünüzü keyif ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evimizin Her Köşesinde Halı Örtüsü

Halılar evimizin tamamlayıcı unsurlarıdır. Evimize dekorasyon imkanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sıcaklığı evin içinde tutmayı da sağlar. Ancak halıların çoğunun maalesef kir ve toz tutma özelliği vardır. Bu yüzden halı bulunan her noktada halı örtüsü de kullanmak gerekir. İster odanızda ister salonunuzda ister mutfağınızda hatta koridor halı örtüsü bile kullanabilirsiniz. Yürük halı örtülerisizler için koridor halı örtüsü modelleri bile sunmaktadır. Koridorlarınıza renk katacak, evin dekorasyon geçişini sağlayacak koridor halı örtüsü modellerine Yürük halı örtüleri internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Üstelik birçok farklı ölçü seçeneği de sizlerle. Eğer halınızın boyutuna uygun ölçü yoksa özel ölçü seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Beğendiğiniz modelde özel ölçü seçeneğini seçerek siparişinizi verin. Sonrasında müşteri temsilcimiz sizi arayarak ölçülerinizi alacak ve halı örtünüzün üretimini başlatarak en kısa sürede size ulaşmasını sağlayacaktır.

Yürük halı örtüleri  yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan yerli bir firmadır. Halı örtüsü gibi bütün ürünlerinin üretim aşamasında müşteriye ulaşmasına kadar her süreç firma içerisinde yürütülür. Bu sayede daha az maliyet oluşur. Daha az maliyet müşteriyi yüksek kalite ile daha uygun fiyata buluşturmak demektir. Böylece Yürük halı örtüleri birinci sınıf kalitede ürünleri en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunabilmektedir. İnternet alışveriş deneyiminin kusursuz olması da Yürük halı örtüleri  için oldukça önemlidir. Bu yüzden Yürük halı örtüleri müşterilerine yüzde yüz güvenli alışveriş imkanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda verilen tüm siparişlerde de kargo ücretsizdir. Size sadece beğendiğiniz halı örtüsünü sipariş vermek, size hızlıca ulaşan halı örtünüzü keyifle kullanmak kalır.

Marka: Yürük Halı
Adare - Wellsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Adnop - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlık..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Alize - Wellsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Amoeba - Yeni Halı Örtüleri Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor ve çamaşır mak..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Antik - Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebili..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Antik Gri - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Antik Kubik - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlık..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Arobe - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürül..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor  ve  ça..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Art And - Lastikli  Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor ve ça..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Asmindep - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla ..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Asreso - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpü..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 205 (18 Sayfa)