KATEGORİLER
Sepetim
Değerli ziyaretçimiz, web sayfamızda kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İnternet sitemizi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Çocuk Odası

Çocuk Odası Halı Örtüsü

Halı Örtüsünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı örtüsü günümüzde evlerde yerini almaya başladı. Ev hanımları gerek pratikliği gerek kolaylıkları yüzünden halılarının üstünde halı örtüsü kullanmayı tercih ediyorlar. Salon için halı örtüsü olsun, çocuk odası halı örtüsü olsun, halı örtüleri evimizin her noktasında kendine yer bulmaya başlamış durumda. Evlerin bütün odalarına giren bu ev tekstili ürününü satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta var elbette. Bu noktalardan biri kalite. Her eşyamızda olmasını istediğimiz gibi halı örtülerimizin de kaliteli olmasını isteriz. Halı örtülerinin kalitesini kumaşı ve baskısı gösterir. Yürük Home halı örtüleri için welsoft kumaşını tercih etmektedir. Welsoft kumaşı yapılan birçok testte diğer kumaşlardan daha çok olumlu sonuç almıştır. Welsoft kumaşı yapısı gereği oldukça dayanıklı bir kumaştır. Kolay kolay yıpranmaz, yırtılmaz veya deforme olmaz. Welsoft kumaşı aynı zamanda toz ve kir tutmaz, anti bakteriyel bir kumaş türüdür. Oldukça yumuşak ve hoş bir yapısı olan welsoft kumaşı halı örtüsü için en ideal kumaş türüdür.

Ancak kalite sadece kumaş türünden değil halı örtüsünün tasarımından da belli olur. Hiç kimse yıkadıktan veya kullandıktan iki gün sonra solmuş bir halı örtüsünü evinde kullanmak istemez. Yürük Home bunun için de en uygun çözümü buldu. Yürük halı örtülerinde renklendirmeyi dijital baskı teknolojisi kullanarak yapar. Bu teknoloji sayesinde renkler kumaşa iyice sabitlenir, tasarım en güzel ve en canlı hali ile halı örtüsünde yansıtılır. Üstelik dilediğiniz kadar yıkayabilirsiniz, renklerde solma gibi bir durum söz konusu değildir.

Halı örtüsünün kullanımı pratik olmalı, yormamalıdır. Yürük halı örtülerine bu pratikliği sağlamak için kenar dikimlerine 1.5 santimetrelik lastikler eklemektedir. Bu lastikler sayesinde halı örtüsü halınızdan kolaylıkla çıkarılabildiği gibi aynı zamanda halınıza kolaylıkla da takılabilir. Yine bu lastikler sayesinde halı örtünüz halınıza sıkıca tutunur. Kullanım sırasında halınızda toplanma yapmaz veya halınızdan çıkmaz.

Kaliteli kumaş, son teknoloji baskı ve pratik kullanımlı halı örtüleri ile Yürük halı örtüleri siz değerli müşterilerine her zaman daha kaliteli ve daha iyi ürün sunmaktadır. Sadece ürünleri ile değil Yürük halı örtüleri alışveriş deneyimi ile de müşterilerine en iyisini sunmak için çalışmaktadır. Bu yüzden Yürük halı örtüleri internet sitesinden yapılacak tüm alışverişler yüzde yüz güvenli alışveriş garantisi altındadır. Hatta verilen tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. Size sadece yüzlerce çeşit birbirinden şık, birbirinden farklı ve birbirinden güzel halı örtüsü modelleri arasından seçim yapmak ve kolayca sipariş vermek kalır.

Çocuk Odası için Halı Örtüsü

Çocuk odası için herhangi bir şey alırken hepimiz o ürünün en ince ayrıntısına kadar inceliyoruz. Anti bakteriyel mi? Kullanırken herhangi bir kaza oluşabilir mi? Çocuğum bunu sever mi? Gibi birçok soruyu yanıtlamaya çalışıyoruz. Aynısı halı örtüsü seçerken de geçerli tabii. Çocuk odası halı örtüsü seçerken dikkat edilmesi gereken ilk nokta çocuğunuzun sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi olmamasıdır. Toz, kir tutan halılar çocuğunuzda astım, bronşit veya alerji gibi rahatsızlıklara sebep olabilir. Bunun en güzel çözümü halı örtüsü almaktır. Ancak halı örtüsünü de iyi araştırmak, toz ve kir tutmayanını tercih etmek gerekir. Yürük halı örtüleri çocuk odası halı örtüsü modelleri anti bakteriyel ürünlerdir. Asla kir, toz tutmaz. Halı örtülerinin üretimi sırasında size ve çocuğunuza zarar verecek

herhangi bir iplik, kumaş veya kanserojen olabilecek boyalar kullanılmaz. Dijital baskıda kullanılan tüm boyalar Sağlık Bakanlığınca onaylıdır, insan sağlığına hiçbir zararları yoktur.

Bunun yanı sıra herhangi bir ürün alırken bir kaza çıkma ihtimalini de mutlaka göz önüne alırız. Halı örtüsü halınıza tam oturmadığı zaman halınızdan çıkabilir, çocuğunuzun ayağı takılıp düşebilir. Bu gibi kazaları önlemek adına Yürük halı örtüleri halı örtüsünü tercih edebilirisiniz. Yürük halı örtülerinin kenarlarında bulunan lastikler halınıza sıkıca tutunur ve toplanma, çıkma yapmaz. Sizin ise yapmanız gereken tek şey halınızın boyutu ile birebir ölçüde halı örtüsü siparişi vermektir. Sonrasında gönül rahatlığı ile halı örtünüzü kullanabilirsiniz.

Yüzlerce çeşit ve model arasından sizin ve çocuğunuzun seveceği bir çocuk odası halı örtüsü modeline Yürük halı örtüleri internet sitesinden ulaşabilir, hızlıca sipariş vererek halı örtünüze kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Marka: Yürük Halı
Angry -  Çocuk Odası Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Animal - Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Arami - Çocuk Odası Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpü..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Atlı Çocuk Odası - Wellsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge il..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Baby Çocuk Odası Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürül..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Bagi - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürüle..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
beautiful girl-  Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile raha..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor  ve  çamaşı..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Bırci - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürül..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Çarpım Tablosu Desenli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla s..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Çiçek Kız Desenli- Çocuk Odası  Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
City - Çocuk Odası Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlı..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)