KATEGORİLER
Sepetim
Değerli ziyaretçimiz, web sayfamızda kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İnternet sitemizi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Halı Örtüsü

Halı Örtüsü Modelleri

Yürük Halı Örtüleri

5 yıl önce sektöre adımını atan Yürük Halı Örtüleri ailesi olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda birbirinden farklı, benzersiz ve eşsiz tasarımlarda halı örtüsü modelleri üretmeye başladık. Halı örtüsü sektöründe en fazla çeşit halı örtüsü modellerini siz değerli müşterilerimize sunuyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Birinci Sınıf Kalite

Yürük Halı Örtüleri halı örtüleri birinci sınıf kalitede olan welsoft kumaşından üretilmektedir. Welsoft kumaşı yapısı gereği oldukça dayanıklı bir kumaş türüdür. Welsoft kumaşı anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Yumuşak dokusu ile hoş bir his bırakır. Ütü gerektirmeyen, çekme veya deforme olmayan welsoft kumaşının kullanımı da oldukça kolaydır. Yapılan testlerimiz sonucunda en ideal kumaş çeşidi welsoft kumaşı olarak belirlendiği için halı örtülerimizin tümü welsoft kumaşından üretilmektedir.

Canlı ve Benzersiz Tasarım

Yürük Halı Örtülerinin  tasarımları tamamen firma bünyemizde gerçekleştirilmekte olup, piyasadaki diğer ürünlerden farklı ve özgün dizaynlar olarak müşterimize sunulmaktadır. Yürük Halı Örtüleri tarafından üretilen halı örtüsü modellerimizin çoğu tasarım ödülü almışlardır. Halı örtülerimiz dijital baskı teknolojisi kullanılarak renklendirilmektedir. Renklendirilmeler sırasında birinci sınıf boyalar kullanılmakta ve insan sağlığına zararlı olabilecek hiçbir maddeye yer verilmemektedir. Dijital baskı teknolojisi ve birinci sınıf boyaların birleşimi ile oluşan birinci sınıf kalite sayesinde halı örtülerimiz yıkamadan veya kullanımdan kaynaklı renk kaymaları, renk solmaları gibi sorunlar teşkil etmezler. Halı örtünüz aldığınız ilk günkü gibi canlılığını ömrü boyunca korumaya devam eder.

Son Derece Pratik

Yürük Halı Örtülerinin  kenar dikimlerde 1.5 santimetrelik lastikler bulunur. Bu lastiklerin amacı halı örtüsünün halınıza sıkıca tutunmasını sağlamaktır. Halı örtünüzü halınızın birebir boyutlarına uygun olacak şekilde alırsanız halı örtünüz kenar dikimlerinde bulunan lastikler sayesinde kullanım sırasında halınızdan çıkmaz veya halınızın üzerinde toplanmaz. Yürük halı örtüleri halınızı tamamen sarar, böylece kaliteli bir görüntü ortaya koyar. Lastikleri sayesinde halı örtünüzü çıkarmak ve takmak oldukça kolay olacaktır. Dilediğiniz zaman başka halılarınızda da kullanabilirsiniz.

Anti Bakteriyel Üretim

Yürük Halı Örtülerinin kumaşından kullanılan teknolojisine, boyalarından ipliğine, pamuğundan lastiğine, üretimi sırasında kullanılan tüm maddeleri defalarca uygunluk testlerinden ve kontrollerden geçer. Welsoft kumaşı yapısı gereği anti bakteriyel olduğu için tercih edilmektedir. Aynı zamanda kir ve toz tutmaz özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde astım, bronşit, alerji gibi rahatsızlıkları olan müşterilerimize hiçbir sorun teşkil etmez. Evcil hayvan besleyen müşterilerimiz için birebirdir. Üretim aşamasında kullanılan dijital baskı boyalarının tamamı Sağlık Bakanlığınca onaylı boyalardır, insan sağlığına herhangi bir zararları yoktur. Ürünlerimizde hiçbir kanserojen madde bulunmamaktadır. Bu nedenle çocuklu aileler Yürük halı örtülerini gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Kolay Temizlenme Özelliği

Halı örtülerinin asıl amacı halınızı yıpranmaya, deforme olmaya ve kirlenmeye karşı korumaktır. Günümüzde halı fiyatları oldukça yüksek olduğu için halı yıkama hizmetleri de maliyetli hizmetlerdir. Özellikle çocuklu aileler için halıların kirlenmesi kaçınılmaz bir durum olabilir. Halı örtüsü tam olarak bu sorunların önüne geçmek için üretilmiştir. Halı örtüsü kullanarak halınızı kullanıma bağlı yıpranmalara karşı koruyabilir, böylece halınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Halı örtüsü kullanarak halınızın toz ve kir tutmasını engelleyebilir, böylece evinizin daha hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Halı örtüsü halınızın kirlenmesine engel olacağı için de halınızı yıkatma masrafından veya halınızı yıkama zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Halı örtünüz kirlendiği takdirde ise yapmanız gereken çok basittir. Halı örtünüzü çamaşır makinesinde 30 derece sıcaklıkta yıkayarak kolayca temizleyebilir, sonrasında keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

En Uygun Fiyat Garantisi

Yürük Halı Örtüleri imalattan kontrol testlerine, baskılardan paketlemeye kadar tüm süreçleri kendi bünyesinde yürüten yüzde yüz yerli bir firma özelliği taşımaktadır. Bu sayede Yürük Halı Örtüleri siz değerli müşterine birinci sınıf kalite ürünlerini daha ucuza sunma imkanı oluşturmaktadır. Daha az kar, daha çok müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Yürük Halı Örtüleri müşterine her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatta sunmaya devam edecektir.

Yüzde Yüz Güvenli Alışveriş Garantisi

Yürük Halı Örtüleri yüzde yüz müşteri memnuniyeti amacı ile çalışmaktadır. Bu amaçla müşterilerin alışveriş deneyimlerini en iyi hale getirmektedir. Yürük Halı Örtüleri internet sitesinden yapılan tüm alışverişler yüzde yüz güvenli alışveriş garantisi altındadır. En iyi ve güvenli alışveriş deneyimi için Yürük Halı Örtüleri’u tercih edin.

Marka: Yürük Halı
Adare - Wellsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Adnop - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlık..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Adriane - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süp..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Agerti - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürü..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Albirmo - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpür..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Alize - Wellsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Amoeba - Yeni Halı Örtüleri Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebiliyor ve çamaşır mak..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Angry -  Çocuk Odası Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Anifur Desenli - Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürül..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Animal - Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkl..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Antik - Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebili..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Marka: Yürük Halı
Antik Gri - Lastikli Halı Örtüsü Yürük halı örtüleri,halıları tamamen sararak dış etkenlerden koruyor.Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor  ve rengi solmuyor.Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla..
160,00TL Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 348 (29 Sayfa)